Zawieszenie zajęć i opieki w przedszkolu.

Szanowni Rodzice
Zgodnie z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego od poniedziałku 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. wszystkie placówki oświatowe w kraju, w tym także nasze przedszkole, zawieszają zajęcia wychowawczo-opiekuńczo-dydaktyczne, są zamknięte.
12 i 13 marca to okres przejściowy, w tym czasie PRZEDSZKOLE PEŁNI FUNKCJĘ OPIEKUŃCZĄ, jeśli możecie Państwo pozostawić Dzieci w domach, to prosimy o ich nieprzyprowadzanie. Jeśli macie Państwo potrzebę przyprowadzenia dziecka do placówki, to informujemy, że w CZWARTEK I PIĄTEK PRZEDSZKOLEM DYŻURUJĄCYM JEST NASZ ODDZIAŁ W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIM ul. Piaskowa 56/58. Przedszkole w Rąbieniu jest zamknięte od jutra do 25 marca.

Przypominam, że zgodnie z art. 4 Specustawy dotyczącej szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa, rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy w wymiarze 14 dni. https://www.gov.pl/web/koronawirus/zawieszenie-zajec

Decyzja o zawieszeniu zajęć w placówkach oświatowych i ograniczeniu dostępu do obiektów publicznych powodowana jest walką o ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, dlatego proszę Państwa o potraktowanie komunikatów możliwie poważnie, ograniczenie wyjść i wyjazdów, dbanie o higienę i monitorowanie stanu zdrowia swoich bliskich.
Proszę Państwa o zachowanie spokoju i śledzenie informacji na naszej stronie oraz w mediach.
Jeśli tylko pozyskamy jakieś informacje dotyczące przedszkolaków, skontaktujemy się z Państwem.
Z życzeniami zdrowia
Dyrektor Przedszkola Niepublicznego Sielankowo w Rąbieniu i Aleksandrowie Łódzkim
Karolina Kucharczyk - Szychowska