Akademia Malucha

 

 

Zajęcia prowadzone we wtorki w godzinach 17-18.30 w Rąbieniu przy ul. Pańskiej 15 od października do czerwca.

 

 

 

W Akademii Malucha prowadzimy popołudniowe zajęcia adaptacyjne dla Dzieci (i Rodziców) pod opieką doświadczonych pedagogów. Są one oparte o program edukacyjny „Zabawy Fundamentalne” oraz własną inwencję i doświadczenie zdobyte w naszym Sielankowie.

 

Po co się spotykamy?

Bardzo ważnym wydarzeniem w życiu małego człowieka jest czas rozstania z rodzicami. Naszym zadaniem jest przekonać Maluchy, że przyjście do przedszkola może być wspaniałą przygodą. Chcemy pomóc Państwa Dziecku oswoić się z nowymi wyzwaniami, dać szanse spotkania z grupą rówieśników, przygotować do przekroczenia progu przedszkola bez stresu i płaczu, po prostu z uśmiechem na ustach.

W co się bawimy?

Podczas cotygodniowych spotkań macie Państwo możliwość wraz z Dziećmi poznać naszą placówkę i wziąć udział w zajęciach przedszkolnych „w pigułce”. W programie miedzy innymi zabawy ruchowe, plastyczne, muzyczne, rozwijające zmysły , samodzielne oraz budujące grupę. To właśnie w grupie rówieśników Dzieci bardzo szybko uczą się samodzielności, szybciej zaczynają mówić, samodzielnie jeść i ubierać się. Zdobycie tych umiejętności (poprzez doskonałą zabawę) bez wątpienia zapewni Państwa Pociechom radosny start w „dorosłość” :)

Rola Rodziców uczestniczących w zajęciach

Niezwykle ważne jest wsparcie i zaangażowanie Rodziców lub Opiekunów dlatego prosimy byście nie zapomnieli Państwo zabrać obuwia na zmianę i odrobiny dobrego humoru, oraz zapału i energii do wspólnej zabawy.

Koszt uczestnictwa

Cena zajęć, to 30 zł za jednorazowe wejście. W cenie są już wszystkie wykorzystywane materiały.

Jak się zapisać?

Aby zapewnić komfortowe warunki wszystkim chętnym prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa SMS-em – w dniu zajęć do godziny 10.00 (imię i nazwisko dziecka – zgłoszenie na Akademię Malucha) na nr: 664 953 466