Harmonogram uroczystości

Harmonogram uroczystości przedszkolnych


Październik

Data Godzina Wydarzenie

7.10

 

Dzień Kangurów - Rąbień, Kangurki

7.10   Dzień Uśmiechu - Sportowa cała
12.10 14.30 Pasowanie Na Przedszkolaka - Sportowa. Wilczki
20.10 14.30 Zajęcia integracyjne z Rodzicami - Piaskowa, Rybki
20.10   Dzień Szefa Kuchni - Rąbień, Czreśnie
20.10   Dzień Szefa Kuchni - Sportowa cała

24.10

 

Dzień Origami - Piaskowa, Rybki

25.10 14.30 Zajęcia integracyjne z Rodzicami i Pasowanie - Piaskowa, Tygryski

28.10

 

Święto Dyni - Rąbień, Poziomki

     

Listopad


 

Data Godzina  
4.11.  

Dzień Bajki -Sportowa           

7.11   Dzień Bajki Piaskowa
8.11   Dzień zdrowego jedzenia i gotowania - Piaskowa, Tygryski
10.11   Dzień Niepodległości Rąbień/ Piaskowa/Sportowa
25.11   Dzień Pluszowego - Misia Rąbień/ Sportowa
30.11   Andrzejki- Rąbień/Piaskowa/Sportowa

 

Grudzień

Data Godzina Wydarzenie
2.12   Dzień Osób z Niepełnosprawnością - Sportowa
6.12  

Mikołajki WSZYSCY

13.12 14.30 Świąteczne Spotkanie RYBKI
14.12 14.30 Świąteczne Spotkanie TYGRYSKI
14.12 14.30 Świąteczne Spotkanie POZIOMKI
15.12 14.30

Świąteczne Spotkanie CZEREŚNIE

15.12 14.30 Świąteczne Spotkanie WILCZKI
16.12 14.30 Świąteczne Spotkanie KANGURY
16.12 14.30 Świąteczne Spotkanie LISKI
21.12   Święto Zimy WSZYSCY

Styczeń

 

Data Godzina Wydarzenie
10.01   Dzień Guzika Kangury
18.01   Dzień Kubusia Puchatka WILCZKI
18.01 10.30

Dzień Babci i Dziadka Kangury

18.01 12.00 Dzień Babci i Dziadka Rybki
19.01   Dzień Babci i Dziadka WILCZKI
20.01   Dzień Babci i Dziadka LISKI
12.01 10.00 Dzień Babci i Dziadka Poziomki
12.01 11.30 Dzień Babci i Dziadka Kangurki
12.01 13.00 Dzień Babci i Dziadka Czereśnie
23.01   Dzień Kubusia Puchatka PIASKOWA

Luty

 

 

 

2.02   Dzień Naleśnika RYBKI
03.02   Dzień Ciasta Marchewkowego SPORTOWA
09.02   Dzień Pizzy RĄBIEŃ
14.02   Walentynki WSZYSCY
14.02   Bal Walentynkowy RĄBIEŃ
16.02   Bal Karnawałowy i Tłusty Czwartek - PIASKOWA
16.02   Bal Maskowy i Tłusty Czwartek Sportowa
28.02   Dzień Czereśni CZEREŚNIE
24.02   Dzień Dinozaura SPORTOWA
     

Marzec

 

   
7.03   Dzień Płatków Śniadaniowych RYBKI
08.03   Dzień Kobiet WSZYSCY
10.03   Dzień Matematyki CZEREŚNIE

21.03

  Pierwszy Dzień Wiosny WSZYSCY
28.03 14:30 Wiosenne Warsztaty WILCZKI
29.03 14:30 Wiosenne Warsztaty LISKI
29.03   Wiosenne Warsztaty
30.03   Wiosenne Warsztaty
31.03   Wiosenne Warsztaty CZEREŚNIE
   

 

Kwiecień    
4.04 14:30 Wiosenne Warsztaty RYBKI
5.04 14:30 Wiosenne Warsztaty TYGRYSKI
6.04   Dzień Zdrowia i Sportu SPORTOWA
6.04 14:30 Podwieczorek Wielkanocny PIASKOWA
7.04   Podwieczorek Wielkanocny RĄBIEŃ
7.04   Podwieczorek Wielkanocny SPORTOWA
21.04   Dzień Ziemi i Sprzątania Świata WSZYSCY
28.04   Dzień Makaronu KANGURY
     
Maj    
08.05   Dzień Bibliotekarza SPORTOWA
19.05   Święto Rodziny SPORTOWA
19.05   Dzień Pszczół i Miodu POZIOMKI
24.05 14:30 Dzień Rodziny RYBKI
25.05 14:30 Dzień Rodziny TYGRYSKI
24.05  

Dzień Rodziny

25.05   Dzień Rodziny
26.05   Dzień Rodziny CZEREŚNIE
29.05   Dzień Ślimaka TYGRYSKI
30.05   Dzień Poziomek POZIOMKI

Czerwiec

 

Data Godzina Wydarzenie
1.06  

Dzień Dziecka WSZYSCY

2.06   Noc w Przedszkolu CZEREŚNIE
12.06   Pożegnanie Przedszkola CZEREŚNIE
22.06   Dzień Lata WSZYSCY
     
     
 


 

 

Lipiec, Sierpień  WAKACYJNY CZAS ZABAW