Informacja o naszej pracy dla dzieci

Szanowni Państwo,

w związku z przedłużającą się przerwą  (obecnie, w związku z coraz większą ilością zachorowań, przedłużono czasowe ograniczenie funkcjonowania przedszkoli)  przypominamy Państwu, że niezmiennie już od pierwszych dni zawieszenia stacjonarnej pracy placówek edukacyjnych - my pracujemy.

 

            Przygotowujemy dla Was i Waszych Dzieci sprawdzone osobiście   pomysły na zabawy, nagrywane przez nas filmiki edukacyjne, czy instrukcje zdjęciowe do prac plastycznych lub eksperymentów - z dokładnymi opisami. Wszystkie te nasze wytwory prezentujemy Państwu ze względów technicznych na naszym przedszkolnym Facebooku. Od 16 marca pojawiają się tam (codziennie) co najmniej 4 przygotowane przez nasze nauczycielki wpisy dziennie, a od tego tygodnia będzie to co najmniej 6 wpisów dziennie.


Są to propozycje realizujące założenia Podstawy programowej wychowania przedszkolnego, znajdziecie tam Państwo ćwiczenia rozwijające wiedzę przyrodniczą, umiejętności społeczne, manualne, matematyczne, językowe, a do tego również język angielski oraz pomysły na ćwiczenia gimnastyczne.

 

https://www.facebook.com/Przedszkole-Niepubliczne-Sielankowo-66390398699...


Tu link do profilu przedszkola.

Polecanych przez nas w/w gier zabaw szukajcie Państwo pod hasztagiem #domowoSielankowo

 

       Niestety nie jesteśmy w stanie osobiście prowadzić zajęć, dlatego robimy co w naszej mocy, żeby mieć kontakt z Państwem i z Dziećmi oraz żeby proponować im taką edukację jaka jest obecnie ze strony przedszkola wykonalna. Ogromną radością będzie dla nas informacja zwrotna od Was, filmik, zdjęcie czy rysunek i informacją co u Was słychać i jak korzystacie z naszych propozycji edukacyjnych.

 

Jeśli potrzebny jest Państwu lub Dzieciom kontakt z którymkolwiek nauczycielem lub pracownikiem przedszkola - istnieje możliwość konsultacji - Każda  z grup ma swój adres mejlowy:

Rąbień

czeresnie@sielankowo.pl

jagody@sielankowo.pl

motylki@sielankowo.pl

 

Aleksandrów Łódzki

 

kotki@sielankowo.pl

misie@sielankowo.pl

zabki@sielankowo.pl

 

Oczywiście wciaż aktualny jest adres ogólny:

biuro@sielankowo.pl   proszę pisać, a my dołożymy starań, żeby Państwu pomóc.